x

Kariera

Dołącz do grona doświadczonych specjalistów w dziedzinie kompleksowego finansowania maszyn i pojazdów.

Jesteśmy wiodącą na rynku grupą brokerską - obsługujemy Klientów na terenie całego kraju ze specjalizacją Polska Północno-Wschodnia. Współpracujemy jako autoryzowany partner z najlepszymi firmami leasingowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 Aktualnie poszukujemy:

- specjalisty ds. finansowania maszyn (Budowlanych, Rolniczych, Przemysłowych)

- młodszego doradcy ds. finansowania pojazdów

Zapraszamy do współpracy:

Miejsce pracy: Olsztyn, Elbląg, Warszawa

Region: brak regionalizacji

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami grupy Banco
- Profesjonalne doradztwo w doborze najbardziej korzystnej dla Klienta oferty
- Przygotowywanie wspólnie z klientem niezbędnych dokumentów do finansowania lub ubezpieczenia

Oczekiwania od kandydata:
- Doświadczenie sprzedażowe w branż finansowej lub motoryzacyjnej lub ubezpieczeniowej  – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w firmie leasingowej)

- Łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji ludźmi

- Pożądane cechy: chęć do nauki, otwarta głowa, zacięcie do szukania nieszablonowych rozwiązań, cierpliwość, skuteczność

- Wykształcenie co najmniej średnie

- Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem

- Niekaralność

- Prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

- Atrakcyjne narzędzia, które zapewniają skuteczne finansowanie dla większość transakcji

- Dostęp on-line do narzędzi finansowo -ubezpieczeniowych / ponad 30 instytucji

- Dostęp do unikatowego w branży portalu promującego dostawców i ich sprzęty

- Jasny i przejrzysty system wynagradzania mocno promujące osoby z dobrymi wynikami

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Szkolenia i wsparcie merytoryczne

- Przejęcie dużej części (lub całość) zadań pojawiających się w procesie weryfikacji i oceny wniosków leasingowych w firmach leasingowych.

- Elastyczne partnerskie podejście pozbawione korporacyjnych wad

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Zniżki na ubezpieczenia własne (majątkowe, komunikacyjne, turystyczne)

- Elastyczną formę zatrudnienia (etat lub działalność)

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszę o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych) z podaniem nazwy miejscowości, w której chciałbyś/chciałabyś pracować w tytule wiadomości na adres: wojciech.szczepkowski@bancoleasing.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)”